Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ajutor
#
buna baieti si fete,am nevoie de ajutorul vostru,prietenul meu este sofer de tir si in noaptea de 6 nov a tranzitat germania cu inca un coleg au alimentat asa cum mai faceti voi cateodata si i a prins politia din Nuremberg ,de atunci este inchis.Stiu doar ca are av din oficiu si ca o sa mai ramana in Germania o vreme. asta daca nu fac eu nimic pana acum i am tot stresat patronii dar se pare ca nu prea vreau sa faca nimic pt ca imi spun ei ,el are av .Asa ca m am gandit sa intru aici sa sa va intreb pe voi ce e de facut ,stiu ca sunteti uniti si mai stiu ca va ajutati intre voi foarte mult.deci dragii mei colegi.(permite-ti-mi :rolleyesConfuseda va spun asa in numele prietenului meu)va rog daca aveti vre -un sfat sau ceva ce ma poate ajuta nu ezitati si scrieti poate reusesc sa l aduc acasa ,Va multumesc
#
Va rog sa explicati ce inseamna ca ,,au alimentat asa cum mai faceti voi cateodata".

www.soferdetir.ro
#
(13-12-2014 12:51 AM)soferdetir A scris: Va rog sa explicati ce inseamna ca ,,au alimentat asa cum mai faceti voi cateodata".

adica se grabeau spre casa si au alimentat de la o pompa cu ajutorul unui alt tip care avea un card clonat(aceasta explicatie mi-a dat-o patronul)Sad

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)