Punctajul Subiectului:
  • 1 Vot(uri) - 5 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezentare
#
Salut tuturor colegilor,eu sunt Madalin,am 26 ani iar de curand am obtinut Cat C,CE si Atestat marfa+card tahograf si sunt foarte multumit ca am reusit sa imi indeplinesc o dorinta pe care o aveam din copilarie cand vedeam tirurile trecand pe langa mine si le faceam semn sa claxoneze,imi spuneam ca asa vreau sa ajung si eu cand voi fi mare,sa fiu eu cel care claxoneaza.Acum nu mai ramane sa decat sa imi gasesc un loc de munca sa vad reactia copiilor [/i][/font]cand voi trece si imi vor face semn sa ii salut.
#
(19-04-2015 02:01 PM)madalin A scris: Salut tuturor colegilor,eu sunt Madalin,am 26 ani iar de curand am obtinut Cat C,CE si Atestat marfa+card tahograf si sunt foarte multumit ca am reusit sa imi indeplinesc o dorinta pe care o aveam din copilarie cand vedeam tirurile trecand pe langa mine si le faceam semn sa claxoneze,imi spuneam ca asa vreau sa ajung si eu cand voi fi mare,sa fiu eu cel care claxoneaza.Acum nu mai ramane sa decat sa imi gasesc un loc de munca sa vad reactia copiilor [/i][/font]cand voi trece si imi vor face semn sa ii salut.

buna Madalin, esti interesat intr-un contract la firma noastra? Te rog suna-ma la tel. 0755970555
#
Buna Madalin ma numesc Tecaru Ionut si sunt sef de coloana la o firma de transport daca te intereseaza sa colaborezi cu noi ma poti contacta la nr 0725576185 cu sitma

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)