Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
salut ! prezentare
#
salut baieti, sunt nou pe aici, detin permis de conducere BECEDE din 1997 respectiv2002 , card tahograf,ADR si CPC, , desi nu am lucrat propriuzis la o firma de transport ,doresc sa ma angajez la o firma serioasa pentru ca si eu ofer seriozitate. vorbitor de limba engleza, casatorit.de precizat ca am transportat camioane din anglia in romania ,
#
daca mai esti interesat suna la tel 0722239702
#
buna ziua, daca mai esti interesat suna la 0755970555
#
Buna iullian ma numesc Tecaru Ionut sunt sef de coloana la o firma de transport daca doresti sa colaborezi cu noi ma poti contantacta la nr de tel 0725576185 cu stima
#
Salut Iulian, suna la telefonul 0034 - 643357052 . firma face contracte pe Spania ,nu pe Romania si poate ai noroc.
#
buna ziua numele meu este belcan constantin si as dori sa ma angajez ca sofer profesionist am mai lucrat in domeniu acesta pe comunitate vreo 10 luni la vaberes romania acu 2 ani si as dori sa reincep din nou aceasta frumoasa meserie detin atestat marfa,agabritic ,pasaport,cartela tahografica dornic de munca de preferat in echipaj o luna 2 pentru acomodare si pe bani mai putini

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)