Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezentare
#
Salut ma numesc Mihai sant din Rm. Valcea am toate atestatele am ceva experienta pe comunitate momentan muncesc in Olanda nu sint multumit muncesc prin firma de recrutare Olandeza si nu e de munca tot timpul , sper sa ma trag spre casa cu timpul in rest Drumuri bune pentru toata lumea !
#
(15-09-2015 08:23 PM)Mihai Stefan A scris: Salut ma numesc Mihai sant din Rm. Valcea am toate atestatele am ceva experienta pe comunitate momentan muncesc in Olanda nu sint multumit muncesc prin firma de recrutare Olandeza si nu e de munca tot timpul , sper sa ma trag spre casa cu timpul in rest Drumuri bune pentru toata lumea !

buna Mihai, noi suntem o firma romana-olandeza, si lucram mai mult pe Olanda, dar avem sediul in Romania, dar noi avem foarte mult de lucru. Daca esti interesat intr-un job la noi la firma te rog suna la 0755970555. O zi buna!
#
(16-09-2015 03:43 PM)mary A scris:
(15-09-2015 08:23 PM)Mihai Stefan A scris: Salut ma numesc Mihai sant din Rm. Valcea am toate atestatele am ceva experienta pe comunitate momentan muncesc in Olanda nu sint multumit muncesc prin firma de recrutare Olandeza si nu e de munca tot timpul , sper sa ma trag spre casa cu timpul in rest Drumuri bune pentru toata lumea !

buna Mihai, noi suntem o firma romana-olandeza, si lucram mai mult pe Olanda, dar avem sediul in Romania, dar noi avem foarte mult de lucru. Daca esti interesat intr-un job la noi la firma te rog suna la 0755970555. O zi buna!

Buna multumesc pentru atentia acordata poti sa imi dai mai multe detalii ? Numele firmei cu ce se ocupa si ce curse area salariul oferit ? Eu o sa vin acasa pe la sfarsitul lui Oct si ne auzim la telefon atunci . Poti sa imi trimeti aceste date pe emailul personal mihaistefank@yahoo.com . O zi buna .Mihai

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)