Punctajul Subiectului:
  • 1 Vot(uri) - 5 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Contracte soferi incepatori/experienta in U.E
#
S.C GRUPO AV ofera soferilor profesionisti, contracte de munca in spatiul Uniunii Europene, in urmatoarele conditii:
-salarii de la 1600Euro pe luna,
-prima km extra,
-500 Euro prima finalizare contract 6 luni
-decontare transport dus intors la locul de munca(transport rutier,in conditiile contractuale)
-avize medicale si asigurare medicala platite de angajator.
Radu Fetcu sef birou resurse umane-0727.54.77.22
#
salut.daca angajati si fara experienta lasati va rog un raspuns si va voi contacta.multumesc
#
Buna ziua!
Da angajam si soferi profesionisti incepatori!
Conditiile de salarizare le aveti scrise in anunt!
Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ma contactati!
O zi buna!
#
trebuie platita vreo taxa , comision , ceva ?
#
Buna ziua! Da se achita un comision de mediere in baza unui contract de mediere si a unei facturi!
Ptr. mai multe detalii va rog sa ma contactati la 0727.54.77.22!
O zi placuta!
#
mai e valabil anuntu am experienta 10 luni waberers
#
(12-11-2015 01:16 AM)costy belcan A scris: mai e valabil anuntu am experienta 10 luni waberers
Buna ziua! Da este valabil anuntul, daca sunteti interest va rog sa ma contactati telefonic la 0727.54.77.22
O zi buna!
#
Bună. Mai e valabil anunțul d-voastra.
Fără experiență
#
(12-11-2015 01:16 AM)costy belcan A scris: mai e valabil anuntu am experienta 10 luni waberers

care mai este treaba la waberes.cu mai plateste de ce nu ai mai stat da bani la tinp
#
Buna ziua, ma numesc PURICOI Costel am 40 de ani, sunt din Iasi si as dorii sa lucrez ca si sofer pe (autocamion) TIR pe Comunitatea Europeana.
Mentionez ca nu am experienta pe Comunitatea Europeana si de aceea daca sunteti de acord as dorii daca se poate sa lucrez o perioada de proba cu un alt sofer cu experienta(CUPLAJ).
Sunt detinator de permis de conducere cat.BCE din anul 1995, mai detin: -Certificat de competenta profesionala pentru transport marfa generale, -Certificat de competenta profesionala pentru transport marfuri periculoase tip ADR (COLETE SI CISTERNE), - Card tahograf. Detin si pasaport.
Ca si studii am absolvit pe langa Liceul cu profil Elecromecanic si Scoala Postliceala de subofiteri de auto de 2 ani la Pitesti in anul 1996 apartinand armatei. Cunosc limba engleza, nivel elementar. Ca si experienta am condus masini de teren, masini de transport marfa si masini de lupta specifice ministerului apararii. Sunt un tip serios cu simtul raspunderii care pune suflet in ceea ce face, nefumator si nu consum bauturi alcoolice, Sunt casatorit si am un copil.
Mentionez ca acum ma aflu in Danemarca unde momentan am un job cu toate actele legale. Numarul meu din Danemarca unde pot fi contactat este 0045 50232371 dar din păcate nu pot răspunde decît după ora 16.00 ora Danemarcei sau ora 17.00 ora Romaniei, pentru că acolo unde lucrez nu am voie cu telefon.
In perioada 04 februarie pana pe data de 13 februarie voi fi in Romania in localitatea Iasi si pot fi contactat la nr de telefon 0771020509, sau tot timpul pe mail cpuricoi75@yahoo.com
Cu respect Costel PURICOI.

Mergi la:

Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)